Loading...

2004 yılından beri faaliyetlerimizi sürdürmüş olduğumuz fabrikamızı, 2020 yılı itibariyle 10.000 m2 alana sahip yeni yerimize taşıdık. Müteahhitlik, her türlü ahşap işleri, sabit mobilya, PVC kapı ve pencere sistemleri ve alüminyum cephe sistemleri sektörlerinde modern yaklaşımlarımızı yenilikçi teknolojik altyapımız ile birleştiriyoruz Kalite standartlarını yakalamak adına tüm üretim hattımızı bilgisayar kontrollü makinelerden kurarak, üretimimizi AB standartlarında yapıyoruz. Masif doğrama imalatlarında istenilen boyut, tip, seri ve renk üretiminin yanı sıra her cins ağaçtan ahşap pencere ve mobilya üretiyor, alüminyum doğrama, cephe sistemleri, ahşap doğrama, PVC doğrama üretimi faaliyetlerinde bulunuyoruz.

Bugün Angora Ahşap, Angora Mobilya, Angora Alüminyum ve Angora Winsa olarak üretim bandının her alanında yüksek kalitede üretim yapıyoruz.

Misyon

Müteahhitliğini ve taşeronluğunu yapmış olduğumuz özel projelerimizin örnek teşkil etmesi için Angora Ahşap, Angora Mobilya, Angora Winsa ve Angora Alüminyum olarak modern, fonksiyonel, özgün ve yüksek işçilik barındıran üretimler yapmaktır. Doğal, nefes alan ve sağlıklı yapısı ile yaşam alanlarına estetik bir şıklık kazandıran üretimler yaparak geleneksel ahşap pencere ve kapıları yeni teknolojiler ile buluşturmak, mobilyadan alüminyum doğramaya kadar sektörün tüm iş kollarında aynı kalite standartlarında üretim yapmaktır.

Vizyon

Yıllara meydan okuyan tecrübemizin ışığı altında üretimlerimizi yeni teknolojiler ile buluşturarak ulusal ve uluslararası pazarda anahtar teslim projeler gerçekleştirmektir.